8 styczeń 2005

"Choinka w Czwórce" rozpoczęła się o godzinie 14.00. Prowadziła ją P. Karolina Bujalska, a muzykę dobrał P. Piotr Przeździecki.
Uczniowie rozpoczęli zabawę nauką poloneza. Po chwili cała rzesza dzieci dzielnie tańczyła parami tworząc koła, tunele, czwórki w takt "Poloneza Ogińskiego". Nauczli się równiez tańczyć francuskiego kankana. Nie odbyło się bez licznych konkursów. Uczniowie klas 0-I dmuchali balony napełnione cukrem pudrem. Gdy balony pękły wesołe buziaki dzieci pokrył biały, słodki puszek.
Wiele radości sprawił "wielki wąż" tańczony po całej szkole w rytm lambady. Uczniowie klas II-III jedli kostki cukru z talerza z zasłoniętymi oczami. Wielu uczniów miało na sobie wspaniałe przebrania. Spośród nich rodzice wybrali Króla i Królową Balu. Królową została Klaudia Karolkiewicz z klasy 0 B jako Pippi, Królem - Karol Bujalski z II A jako Clown. Reszta dzieci otrzymała dyplomy za orginalny strój karnawałowy.
Podczas całej zabawy cztery Smurffy z klasy III D - Ada Filipczuk, Martynka Rusak, Monika Ostaszewska i Włodzimierz Pietrzak wytypowały 17 osób najlepiej tańczących. Mistrzami tańca została Beatka Fiołek z klasy III D i Karol Bujalski z klasy II A.

Wszyscy świetnie się bawili.
Roztańczeni i zadowoleni wrócili do domów o godzinie 20.00.