Up

Slideshow

Dnia 13 października odbyła się w naszej szkole  uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Klasy IVa, IVb, i VIc wraz z wychowawcami – p. Jolantą Korzeniowską–Cierebiej, p. Dorotą Czarnocką i p. Urszulą Kucharczyk – przygotowały część artystyczną. Uczniowie starali się sprawić przyjemność nie tylko swoim nauczycielom, ale i zaproszonym gościom. Na koniec złożyli serdeczne życzenia i wręczyli wszystkim pracownikom szkoły jabłkowe ordery.

Oprawą muzyczną zajął się p. Piotr Przeździecki, a nad wystrojem sali pracowały p. Agata Celińska i p. Ewa Sękal.

Na zakończenie imprezy najlepsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożył dyrektor szkoły p. Kazimierz Wilczyński i przedstawiciele Rady Rodziców – p. Beata Marchel i p. Andrzej Czerkas.

den10
den11
den12
den1