15 października 2007r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Uczniowie klas IV pod kierunkiem p. Urszuli Kaczyńskiej, p. Grażyny Skoniecznej oraz p. Katarzyny Kudelskiej – Tomczuk przygotowali uroczystą akademię, podczas której zaprezentowali m.in. swoje talenty aktorskie. W krótkiej, aczkolwiek ciekawej i zabawnej scence, ukazane zostały „problemy”, z jakimi uczniowie borykają się przy odrabianiu prac domowych.

Następnie przy dźwiękach muzyki dzieci zaprezentowały modę nauczycielską. Występ ten wywołał wiele śmiechu zarówno wśród nauczycieli, jak i uczniów. Na koniec przewodnicząca SU złożyła nauczycielom, zaproszonym paniom emerytkom oraz wszystkim pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia, a zespół wokalny pod kierunkiem p. Piotra Przeździeckiego odśpiewał szczere „Sto lat”.

thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail
thumbnail  thumbnail  thumbnail  thumbnail