Dzień papieski w naszej szkole

W 30-stą  rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża 16 X 2008 r. w naszej  szkole odbył się  uroczysty  apel.

Uczniowie klas VI przedstawili montaż słowno – muzyczny wraz z prezentacją multimedialną, podczas której przybliżyli Osobę i nauczanie naszego wielkiego rodaka Jana Pawła II całej społeczności szkolnej.

W dziesiątą rocznicę  wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Drohiczynie odbył się diecezjalny konkurs: Dzieci piszą listy do Jana Pawła II pt. „ Ojcze Święty – kochamy Ciebie”.

Najlepsze prace plastyczne i literackie znalazły się w albumie, którego promocja odbyła się w Niedzielę Papieską.

Z naszej szkoły zostało wysłanych dziesięć prac. W gronie laureatów znalazły się prace naszych uczniów:

1. Aleksandry Góral  z kl. II B

2. Natalii Ławeckiej  z kl. II B