Up

Konkurs plastyczny „Serce dla Polski”

Slideshow

Konkurs plastyczny „Serce dla Polski” rozstrzygnięty

Podczas uroczystej akademii z okazji 90 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Szkole Podstawowej nr 4 pan Dyrektor K. Wilczyński ogłosił wyniki konkursu plastycznego „Serce dla Polski”.  Konkurs został zorganizowany w klasach I- III przez panie E. Dębską, E. Sękal, D. Soszkę i E. Wilk. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci z naszej szkoły na patriotyzm. Na konkurs przygotowano w sumie 60 prac.

Pierwsze miejsce zajął Michał Próchenko ( kl. Ia), drugie Irena Prylepa ( kl.IIb), a trzecie Natalia Piwko ( kl.IIIa). Komisja postanowiła przyznać dziewięć wyróżnień: Paulina Szłwatkowska ( kl. Ia), Jakub Kulikowski ( kl.Ib), Julia Góral ( kl.Ic), Angelika Więsak (kl.IIa), Izabela Sarnecka (kl.IIb), Karolina Bagłaj ( kl.IIc), Klaudia Maksimiak (kl.IIIa), Daria Żuk (kl.IIIb) i Weronika Grochowska ( kl.IIIc).

Laureaci i wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy i przybory malarskie. Z prac uczniów została zorganizowana wystawa. Przygotowane prace były starannie wykonane, lecz także pomysłowe.

konkurs1
konkurs2
konkurs3
konkurs4