OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2007/2008

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2008/2009

 


 

 

Rok szkolny 2007/2008

 

                                                                  Mini Piłka Ręczna

   Dziewczęta:                                                                                    Chłopcy:

I miejsce w Zawodach Powiatowych                                                                     I miejsce w Zawodach Powiatowych

II miejsce w Zawodach Międzypowiatowych                                                        III miejsce w Zawodach Międzypowiatowych

                                                                        Awans na zawody wojewódzkie

 

                                   

                                                                                                Pływanie

 

  Dziewczęta:                                                                                     Chłopcy:

     II miejsce w Międzypowiatowych  Zawodach Pływackich                                 II miejsce w Międzypowiatowych  Zawodach Pływackich

                                                                                Awans na zawody wojewódzkie

 

 

                                                Czwórbój Lekkoatletyczny

  Dziewczęta:                                                                                        Chłopcy:

 I miejsce w Zawodach Powiatowych                                                                            II miejsce w Zawodach Powiatowych

 VI miejsce w Zawodach Międzypowiatowych                                                              II miejsce w Zawodach Międzypowiatowych

                                                                                                                                    Awans na zawody wojewódzkie

 

                                                V Memoriał im. Romana Lecyka

 

                                                        I miejsce w punktacji zespołowej dziewcząt i chłopców

 

    Parzonka Angelika                                                                               Kalata Maciej

    Murawska Paulina                                                                               Puzan Marcin

    Szybka Alicja                                                                                       Mięsak Patryk

    Szyszko Monika                                                                                   Buczyński Paweł

    Fiołek Beata                                                                                         Bagłaj Hubert

 

 

 

Rok szkolny 2008/2009

 

Osiągnięcia naszych uczniów w I półroczu roku szkolnego 2008/2009:

Chłopcy:

1. I miejsce w powiecie i VI w regionie siedleckim w sztafetowych biegach przełajowych

2. II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini-piłkę koszykową

3. III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini-piłkę nożną

4. III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini-piłkę ręczną

Dziewczęta:

1. III miejsce w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych

 

Uczniowie, którzy najbardziej przyczynili się do w/w sukcesów:

Mięsak Patryk

Kaniuk Michał

Sadłowski Paweł

Walczuk Radosław

Witkowski Rafał

Rutkowski Dawid

Domański Piotr

Radzikowski Michał

Ciałkiewicz Tomasz

 

W indywidualnych biegach przełajowych na etapie regionalnym powiat sokołowski reprezentowali:

Parzonka Klaudia

Zdanowicz Paulina

Zieliński Konrad

Ciałkiewicz Tomasz

 

 


strona główna