Pragnąc podziękować Bogu za 25-lecie pontyfikatu Jana Pawła II w naszej szkole 16 października 2003 r. odbył się uroczysty apel przygotowany przez katechetki: s. Małgorzatę Szyszka i p. Dorotę Wróblewską, na którym uczniowie przedstawili inscenizację: przypomnieli krótko życiorys Ojca Świętego, Jego podróże na poszczególne kontynenty, podpowiedzieli jaki można ofiarować dar w intencji papieża. Grono Pedagogiczne i dzieci razem z chórem szkolnym prowadzonym przez p. Hannę Grochowską wielbili Boga pieśniami.

W tym uroczystym dniu ogłoszono wyniki konkursu pt. „Ojciec Święty Jan Paweł II oczami dziecka”, przeprowadzonego przez katechetów

s. Małgorzatę Szyszka i p. Dorotę Wróblewską w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I-III i IV-VI. Jury w składzie: p. Krystyna Księżopolska,

p. Agata Celińska i p. Grażyna Kaczmarczyk wyłoniło następujących laureatów:

Klasy I-III:                                                        Klasy IV-VI:

I miejsce – Piotr Kamiński                      I miejsce – Kaja Kisielińska

II miejsce – Paulina Kamińska                     II miejsce – Wioletta Dobrowolska

III miejsce – Marta Kosela              III miejsce – Kacper Benedykciuk

Nagrody wręczył p. dyrektor Kazimierz Wilczyński.