WYCIECZKA DO WARSZAWY

W dniu 6.11.2008 roku odbyła się wycieczka do Warszawy dla klas VI. Nasza klasa (VI D) dopisała 100% obecnością. Mimo, iż wyjeżdżaliśmy bardzo wcześnie (o godzinie 5.45), nikt się nie spóźnił i wszyscy zliczeni i zorganizowani czekaliśmy na przyjazd  autobusów. Po kontroli pojazdów wyruszyliśmy do Warszawy.

Na początku naszej wycieczki byliśmy w kinie „Ciemna Park” na filmie pt: „Cztery żywioły”. W kinie było sześć różnych sal widowiskowych, a w nich były wyświetlane  różne filmy. Najbardziej wszystkim uczestnikom wycieczki  podobała się sala ruchu, w której podczas filmu poruszały się fotele, padał deszczyk i czuć było zapach kwiatów.

Po seansie w kinie wszystkie klasy pojechały do Muzeum Narodowego. W Muzeum mieliśmy lekcję historii przeprowadzoną przez przewodnika, który oprowadzał nas po nim. My z naszą panią poszliśmy jeszcze zwiedzać inne sale, ale i tak niektórzy z nas myśleli już o Mac-Donaldzie.

Była to ciekawa wycieczka, która wiele nas nauczyła. Około godziny szesnastej pojechaliśmy do Mc'Donaldu na spóźniony obiad.

Wycieczka zakończyła się około 19.00 pod naszą szkołą. W tym dniu odpoczęliśmy trochę od ławek szkolnych, a wiedzę zdobywaliśmy praktycznie – zwiedzając muzeum i przebywając razem z naszymi nauczycielami i uczniami z innych klas.

PB060233

PB060239