14 - 25 luty 2005

W dniach od 14 do 25 lutego 2005 roku Szkoła Podstawowa nr 4 zorganizowała zimowisko dla dzieci. W pierwszym tygodniu ferii zimowych przychodziło ponad 60 dzieci z klas I – VI. Miały one zapewnione codzienne wyżywienie składające się ze śniadania, obiadu i podwieczorka, a także atrakcyjny wypoczynek. Odbywały się zajęcia w pracowni komputerowej, w sali gimnastycznej; byliśmy na basenie, na strzelnicy sportowej, w kinie na „Rybkach z ferajny”. Graliśmy w bilard, szachy, ping – pong.

Odwiedził nas pan Flaziński, który uczył zasad gry w szachy; pan policjant, który radził dzieciom jak być bezpiecznym podczas zabaw zimowych; pan Piotrek Przeździecki, który przeprowadził wśród uczestników zimowiska konkurs muzyczny.

Opiekę nad dziećmi sprawowały panie: Elżbieta Grądzka, Dorota Wróblewska, Mirosława Gierzyńska-Guzek, Marzena Kisiel, Urszula Kucharczyk, Teresa Zawadzka, studentki AP w Siedlcach: Daria Kociemba i Ela Sosnowska oraz ksiądz Robert Grzybowski i diakon Paweł Grzeszek.

Nad całością bacznie czuwały organizatorki: Urszula Kaczyńska i Anna Odziemczyk.

Oto kilka fotek z naszego ZIMOWISKA